USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Caraguatatuba Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa

ex. Loft Agua

Vroegtijdige boeking
2026-08-01
2026-08-02

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

28

Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa


De 1-slaapkamer Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa biedt een bubbelbad voor een ontspannen ervaring en bevindt zich binnen 4 km van het strand Indaia. Dit vakantiehuis ligt op rijafstand van 10 minuten van de Kerk van Santo Antônio en biedt Wi-Fi en een privéparkeerplaats.

Het strand Martim de Sa is in de buurt van deze 70 m² grote villa te vinden.

Gasten kunnen genieten van een maaltijd in Jane's Sorvetes, gelegen binnen minder dan 1 km verderop.

  • Luchthavens
  • Luchthaven São José dos Campos
    91 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Kamervoorzieningen

  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 16:00 tot 23:00
Uitchecken: tot 13:00

Veelgestelde vragen

  • Hoe ver is Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa van de luchthaven São José dos Campos?

    De luchthaven São José dos Campos en Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa liggen op een afstand van 95 km van elkaar.
  • Hoeveel kost het om Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa te boeken?

    De gemiddelde prijs van één nacht in Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa is $103. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie.
  • Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa?

    Gasten van Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa kunnen eten in Restaurante e Pizzaria Valentin restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert.
  • Is er een keuken in Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa?

    Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa.
  • Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?

    Enkele van de beste bezienswaardigheden in Caraguatatuba zijn het Praia da Freira en het Playa Brava, die respectievelijk op 2 en 2,1 km van deze villa liggen. Daarnaast is het strand Martim de Sa (1 km) ook een aanrader om te bezoeken.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-01
2026-08-02

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Lofts 4 Elementos - Agua - Martim De Sa - Caraguatatuba Villa, Brazilië

Rua Bartolomeu Bueno Da Silva, 740, Caraguatatuba, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved